HAKKIMIZDA

Altın Tarım ailesi olarak yaklaşık 5 bin dekar buğday, arpa, kimyon, ayçekirdeği tarımı ile alanımız da her türlü tahıl, kuruyemiş, yaş sebze ve meyve alım satım faaliyetleri yürütmekteyiz. Kendi üretim faaliyetlerimiz dışında, 5 yıldır yurtdışından gelen her türlü talebi; ilgili şirketlere ileterek iki farklı firma arasında aracılık sağlamaktayız. Yurtdışından gelen dev talepleri, Türkiye'de ki tedarikçi firma ile buluşturarak İhracat ve ithalatını yapmaktayız.

Vizyonumuz

Yenilikçi, ilkeli ve müşteri ihtiyaçlarını gözeten yaklaşımımızla ve geliştirdiğimiz katma değerli ürünlerle daha sağlıklı nesillerin yetişmesine katkı sağlamak.

Misyonumuz

Çiftçilerimizin değerli emeklerini modern üretim tesislerimizle kaliteli, sağlıklı, yenilikçi, güvenilir, lezzetli ve doğal ürünler olarak müşterilerimize sunmak.
Hakkımızda

Biz Altın Tarım olarak yaklaşık 5 bin dekar buğday, arpa, kimyon, ayçekirdeği tarımı yapıyoruz. Diğer bir alanımız da her türlü tahıl, kuruyemiş, yaş sebze ve meyve alım satım faaliyetleri yürütmektir. 5 yıldır, yurtdışından gelen her türlü talebi şirketlere iletip iki farklı firmayı anlaştırarak aracılıkta yapmakta veyahut kendimiz satmaktayız.

devamı
İletişim Bilgileri

    +90 505 922 93 86

    bayramaltinok2010@gmail.com

    Atatürk cad.  No:16/B  Bala/ANKARA

Site Hakkında

Bu Sitenin Tüm Hakları Saklıdır
© 2020.
İzinsiz Alınamaz, Kopyalanamaz, Silinemez!